KOLAYCA BİTCOİN AL VE SAT

Slcxin.com, Türk Lirası ile kolayca ve çok hızlı bir şekilde bitcoin almanıza olanak sağlayan bir platformdur. Bitcoin almak için yapmanız gerekenler:

 

Slcxin.com’a Kayıt Ol

İlk olarak yapmanız gereken ana ekranda kayıt ol bölümündeki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor.  Bilgilerin doldurulmasıyla Yeni Nesil Kripto Para borsasına kayıt olmuş oluyorsunuz. Bu sayede bitcoinlerinizi güvenle saklayabileceğiniz hesabınızı açmış oluyorsunuz.

 

Genel ve Güvenlik Ayarı Tamamla ve Para Gönder

Hesabın açılmasıyla birlikte sistem içerisinde «Genel ve Güvenlik Ayarlarım» sayfasındaki bilgilerin doldurulması gerekmektedir. Bu bölümde genel bilgilerim, Güvenlik Ayarlarım, 2FA Doğrulaması işlemlerinizi yapabilirsiniz. T.C Kimlik Fotokopisi ve Vesikalık Fotoğraflarınız Sistemden Onay Almadığı Sürece Coin Alışverişi Yapılamamaktadır.

 

Ip Koruma Nedir?

Slcxin.com adresine ilk kayıt olurken girmiş olduğunuz Ip internet adresi haricinde başka bir Ip internet adresinden giriş yapıldığı takdirde, günvenlik açısından vermiş olduğunuz mail adresinize güvenlik doğrulaması için gönderilen aktivasyon kodunu aktif hale getirmelisiniz.

Bu nedenden dolayı kayıt esnasında yanlış mail adresi vermemeniz ve kendinize ait mail adresinizin olması gerekmektedir.

Online hesap onayı nasıl yapılır?

Hesap aktivasyonunuzu aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

Hesap onayı için, hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizde yer alan kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Adınız, soyadınız ve TC Kimlik Numaranız kimlik belgenizde yazıldığı şekliyle, Türkçe karakterler ise yine kimliğinizde görülen yazımıyla aynı olacak şekilde yazılmalıdır.

Bilgilerin eşleşmediğine dair uyarı alırsanız girdiğiniz bilgileri tekrar kontrol ediniz.

Herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık tespit edilmez ise, hesap onay işleminiz tamamlanacaktır. 

Kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Bu durum işlem güvenliğinin sağlanması ve banka işlemlerinin yapılabilmesi için bir güvenlik prosedürüdür.

Kişisel bilgileriniz şifrelenmiş olarak muhafaza edilir ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, Hesabınızın onaylanması dışında hiçbir amaç için kullanılamaz.

Yukarıda verilen bilgilere rağmen online hesap onayı işleminiz başarılı olamıyorsa, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Online hesap onayı neden gereklidir?

Hesap menüsünde bulunan Hesap Bilgileri sekmesinde yer alan kişisel bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması zorunludur. Bu durum kullanıcı işlem güvenliği ve banka işlemlerinin yapılabilmesi için bir güvenlik prosedürüdür.

Kişisel bilgileriniz şifrelenmiş olarak muhafaza edilir ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Hesabınızın onaylanması dışında başka hiçbir amaç için kullanılamaz.

 

Nasıl Coin Alabilirim?

Alım-Satım işlemleri bölümümüzden alım yapmak istediğiniz  kripto para birimlerimizden kolaylıkla alım yapabilirsiniz. Eğer, daha düşük fiyat teklifi ile alım yapmak isterseniz, Dükkan bölümünden alış emri vererek, tüm bekleyen kullanıcılarımızın oluşturduğu Alım Emirleri Tablosunda sıraya girebilirsiniz.

 

Gelişmeler